Programy dla firm
Promocje
Dema
Dealerzy
Napisali o nas
Nasi partnerzy
 
 
 
 
SYSTEM HANDLOWY WSPÓŁPRACUJĄCY Z WAGAMI I TERMINALAMI
2005-12-02

Z przemysłem mięsnym związani jesteśmy od początku istnienia naszej firmy.
Programy nasze są od wielu lat wykorzystywane w kilkunastu zakładach tej branży w Polsce i są one ciągle rozwijane wraz ze zmieniającymi się potrzebami przedsiębiorstw.
Ciągle unowocześniamy swoją ofertę proponując współpracę naszych programów z nowymi urządzeniami. Wdrożyliśmy już współpracę z kasami fiskalnymi, urządzeniami PSION (umożliwiającymi fakturowanie i przyjmowania zamówień w terenie) oraz z urządzeniami mobilnymi.

Obecnie pragniemy Państwa zainteresować rozwiązaniem znacznie usprawniającym obsługę klientów poprzez współracę programu handlowego z wagami i terminalami.
Zadaniem projektowanego systemu jest zautomatyzowanie rejestracji przepływu masy towarowej w Zakładzie.

Proponowany schemat działania systemu wagowego
Zamówienia składane przez klientów są rejestrowane w komputerze i służą do korygowania wielkości produkcji oraz ustalania (przez komputer) ilości wkładanych do poszczególnych pojemników. Podczas pojemnikowania drukuje się etykieta z kodem kreskowym, która zawiera wszystkie dane o zawartości pojemnika. Sieć komputerowa pozwala na natychmiastowe informowanie o wielkości przygotowanej produkcji, stanach magazynowych i ilościach dostępnych poza zamówieniami. Sprzedaż odbywa się poprzez wczytanie kodów kreskowych z wszystkich pojemników przygotowanych dla klienta, faktura drukuje się automatycznie.

Takie rozwiązanie zapewnia szybszą i łatwiejszą obsługę klientów, dostarcza natychmiastowej informacji o zamówieniach, preferencjach klientów, o sprzedaży oraz pozwala szybko i precyzyjnie dostosować produkcję do potrzeb.

Jesteśmy przekonani, że w dobie dużej konkurencji inwestycja zwróci się bardzo szybko, gdyż jest to najtańsze rozwiązanie nie burzące dotychczasowej struktury w zakładzie, o czym przekonały się m.in. Zakłady Mięsne Krawczyk, Zakłady Mięsne LUX, Zakład Przetwórstwa Mięsnego Dąbkowscy. Dodatkową zaletą jest łatwość rozbudowy o rozliczenie skupu, zakupu, zamówień, kalkulacji i produkcji, co od wielu lat robimy u kilkunastu producentów w branży spożywczej.

< powrót

 
Copyright IKKI-Soft Sp. z o.o.