Programy dla firm
- finansowo-księgowe
- handel
- kadry i płace
- specjalistyczne
Promocje
Dema
Dealerzy
Napisali o nas
Nasi partnerzy
 
 
 
 
Virtu_Przelewy

Aplikacja Virtu_Przelewy składa się z dwóch modułów:
KONFIGURACJA i PRZELEWY.

W pierwszym z nich dokonujemy wstępnych ustawień: ścieżki dostępu do programu, dane informacyjne o firmie (nazwa, adres, NIP), wprowadzenie nowych operatorów, uzupełnienie wykazu banków firmy (nie kontrahentów !) .

Drugi moduł PRZELEWY zawiera w sobie rozbudowany system opcji do wystawiania przelewów: Doczytywanie faktur do płacenia (dla użytkowników naszych programów w wersji DOS), Wykaz kontrahentów (dla których będziemy chcieli wystawiać przelewy), dla użytkowników naszych programów - z możliwością skopiowania wykazu kontrahentów, Wystawianie przelewów - dowolnego czyli z dowolną datą operacji, dowolną kwotą i treścią lub konkretnego przelewu zaproponowanego przez program na podstawie doczytanych danych (wykazów kontrahentów i faktur), z konkretną datą, kwotą i za wskazaną fakturę. Wybór jednego z proponowanych przelewów oraz danych się na nim znajdujących możemy też stosownie do naszych potrzeb zmianiać: decydujemy która faktura i w jakiej wysokości, możemy również po podaniu jednej kwoty przy użyciu odpowiedniego przycisku rozdzielić ją na kilka faktur, lub ręcznie podać, które faktury (z proponowanych) w jakiej wysokości będą regulowane. Kolejne opcje tego modułu to: Przeglądanie wystawionych przelewów, Wydruk przelewów lub ich zestawienia, Wysyłanie przelewów do archiwum i ich przeglądanie, Wykaz banków dla kontrahentów i na koniec opcja przeglądania Wykazu faktur do płacenia - dla użytkowników naszych programów w wersji DOS.

PRZELEWY jest to kolejny program pod Windows, który znalazł się w ofercie programowej firmy IKKI-SOFT i przeznaczony jest do wystawiania przelewów. Zawiera on nowe wzory przelewów, które można drukować również dla danych wprowadzanych w naszych programach w wersji DOS. Został tak skonstruowany, że może działać jako osobny program, niezależnie od tego, czy mają Państwo inne nasze programy (w wersji DOS lub Windows). W przypadku naszych programów pod Windows program ten jest wbudowanym modułem programu VirtuFK .
Mamy tu na myśli sytuację, gdy firma posiada np. programy (FIRMA_97, handlowy lub finansowo-księgowy) w wersji DOS i chce wystawiać przelewy dla konkretnego kontrahenta i za konkretną fakturę. Posiadając opisywany program może wszystko to robić: doczytuje tylko (kopiuje) z poziomu programu PRZELEWY wykaz kontrahentów, faktur i już może przystąpić do wystawiania i drukowania przelewów .
Przypadek, gdy firma nie jest klientem IKKI-SOFT nie stanowi problemu dla programu PRZELEWY. Osoby obsługujące program same uzupełniają wykaz swoich kontrahentów, a w trakcie wystawiania przelewu podają dodatkowo (w odpowiednie pole) numer faktury (lub inną treść operacji).
Warunkiem koniecznym do wystawienia przelewu jest posiadanie systemu Windows oraz drukarki innej niż igłowej (czyli atramentowej lub laserowej).


< powrót
 
Copyright IKKI-Soft Sp. z o.o.