Programy dla firm
Promocje
Dema
Dealerzy
Napisali o nas
Nasi partnerzy
 
 
 
 
VIRTU_KSIĄŻKA PRZYCHODÓW I ROZCHODÓW Z OPCJĄ FAKTUROWANIA
2006-03-16

Aplikacja jest sprawnym i prostym w obsłudze systemem do prowadzenia Księgi Przychodów i Rozchodów dla jednego lub wielu podmiotów gospodarczych (biura rachunkowe) z opcją umożliwiającą wystawianie faktur.
Oprócz standardowych opcji posiada ewidencję przebiegu pojazdów, którą w prosty i szybki sposób możemy przenieść do Księgi Przychodów i Rozchodów oraz opcję umożliwiającą wystawianie faktur wraz z prowadzeniem rejestru. Program umożliwia obliczenie i drukowanie następujących deklaracji: PIT 5, PIT 5L, VAT 7, których formaty są na bieżąco uaktualniane. Posiada również opcję renumeracji, co pozwala na uporządkowanie wprowadzonych pozycji według daty dokumentu. Przy pomocy programu można drukować księgę przychodów i rozchodów, obliczać dochód oraz prowadzić ewidencję środków trwałych.


Program dzielimy na dwie wersje:
* Wersję dla biur rachunkowych
Umożliwia prowadzenie dowolnej ilości ksiąg w obrębie jednego systemu, dzięki czemu mamy możliwość sprawnego przełączenia się między podmiotami.
* Wersję dla pojedynczej firmy
Program ten jest idealnym rozwiązaniem dla firm używających książki przychodów i rozchodów, które chcą usprawnić lub skomputeryzować swoją pracę, gdyż łączy w sobie prostotę obsługi z niezawodnością działania.

< powrót

 
Copyright IKKI-Soft Sp. z o.o.