Programy dla firm
Promocje
Dema
Dealerzy
Napisali o nas
Nasi partnerzy
 
 
 
 
Nasz adres:
IKKI-SOFT Sp. z o.o.
92-101 ŁÓDŹ ul. Krokusowa 3
tel. 600 513 581, 609 366 885
email: soft@ikki.pl
NIP 727-23-87-198, KRS 0000199318
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Sródmieścia w Łodzi, XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego
Wysokość kapitału zakładowego 50 000,00 zł
Firma IKKI-SOFT Sp. z o.o. powstała przez wyodrębnienie działu programistów i wdrożeń z firmy IKKI Sp z o.o. (działającej od 1988r.).
Struktura firmy została tak skonstruowana, aby jak największa liczba specjalistów mogła śwadczyć usługi dla Klientów. Szczególnie duży nacisk kładziemy na wysoką jakość naszych programów oraz profesjonalne wdrażanie oprogramowania i opiekę serwisową.

Zapewniamy naszym Klientom aktualizację i rozwój oprogramowania, pomoc autorów programów, autoryzowanych dealerów w całej Polsce a także bezpłatne prezentacje w siedzibie firmy lub u Klienta. Współpracujemy z kilkudziesięcioma partnerami na terenie całego kraju i szukamy nowych, rozszerzając w ten sposób wachlarz usług w zakresie komputeryzacji przedsiębiorstw.

Doskonała znajomość tematyki branży spożywczej oraz stojąca na wysokim poziomie jakość i kompleksowość obsługi Klienta, pozwoliły nam na zajęcie wiodącej pozycji pośród firm komputerowych obsługujących wspomnianą branżę. Stworzyliśmy specjalny program opieki serwisowej jaką otaczamy użytkowników naszego oprogramowania. Wysoka jakość, sprawność oraz profesjonalizm to podstawowe cechy charakteryzujące świadczone przez nas usługi.

Filozofia działania firmy zorientowana jest na potrzeby klientów. Dlatego kluczowym elementem jest zdolność zaspokajania wzrastających wymagań naszych Klientów. Wychodząc naprzeciw rosnącym oczekiwaniom, staramy się proponować rozwiązania usprawniające funkcjonowanie przedsiębiorstwa oraz minimalizujące koszty działalności gospodarczej.

Lata doświadczeń w komputeryzacji przedsiębiorstw znalazły odzwierciedlenie w profesjonaliźmie i kompleksowości obsługi Klientów. W celu lepszego dostosowania oprogramowania do potrzeb Klientów nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami produkcyjno-handlowymi.

Całą naszą wiedzę merytoryczną i doświadczenie zdobyte w praktyce zgromadziliśmy w naszym systemie komputerowym. Skomputeryzowaliśmy setki przedsiębiorstw i dysponujemy gotowymi rozwiązaniami Państwa problemów.

Gwarantujemy, że jesteśmy godni Waszego zaufania.

 
Copyright IKKI-Soft Sp. z o.o.